KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424069
nr 1442 4069
Folke Nilsson, porträtt. Signerad, daterad -52. Olja på pannå, 36x28, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:27:45
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr